רוצים להשפיע על החיים במקום בו אתם חיים ומגדלים את ילדכם?

קליטה בקיבוץ גשור

קיבוץ גשור פותח את שעריו ומזמין אתכם להקלט לחברות בקיבוץ!

אנו חברי קהילת גשור, מזמינים אתכם בזרועות פתוחות, בנים/ות הקיבוץ ומשפחות צעירות נוספות, הרואות בגשור את מרכז חייהן ורוצות לקחת חלק פעיל בחיים הקהילתיים קיבוציים שמציע קיבוץ גשור, להיות חלק פעיל ומשמעותי בחיי הקהילה הקטנה, החמה והתוססת שלנו.

אתם בני/ות הקיבוץ והמשפחות החדשות מצטרפים לקיבוץ וותיק בעל משאבים עסקיים ותשתיות פיזיות וחברתיות. ענפי חקלאות, מערכת חינוך איכותית, מערכת חברתית איכותית, נוי ציבורי ומסורת של חיי תרבות ופנאי,שהוקמו בעמל רב על-ידי דור המייסדים. כל האפשרויות פתוחות בפניכם לבחור ולהיבחר, להיות פעילים וליהנות משגשוג עסקי הקיבוץ,
מקידום והעשרת פעילויות הקהילה ומיוזמות בתחום עניין כזה או אחר.
הצטרפותכם לחברה החיה בגשור היא דרך להעשיר ולגוון אותה, לגדול ולהתחדש יחד עימה.
קליטתכם בקיבוץ תהווה בסיס רחב ויציב לחיים תוססים, רב דוריים ומסד איתן להעשיר את הזדמנויות העסקיות והחברתיות ביישוב.

קליטה בגשור

חיבור לאדמה, לנופים ולאוויר הצלול

קיבוץ גשור, כמו כל חברה בת-קיימא, חותר להבטחת המשכיותו. אנו מקנים עדיפות עליונה לקליטה וצמיחה דמוגרפית. קידום קליטת בנים וקליטת משפחות צעירות נוספות לחברות בקיבוץ, מהווים נדבך מרכזי וחשוב בסדר היום של גשור, כעת ובשנים הבאות.
אנו מאמינים כי קליטתכם המוצלחת היא כרטיס ביקור מכובד לצמיחתו של הקיבוץ ולעתידו של גשור.

אנו מזמינים אתכם להצטרף לאיכויות הקיבוציות שמציע גשור. יחד נבנה את עתיד קיבוץ גשור כאגודה חקלאית איתנה וכקהילה רב דורית צומחת ומתחדשת. יחסי החברות, הערבות ההדדית, החינוך הקיבוצי, הנוף עוצר הנשימה והאוויר הצלול יכולים להיות חלק בלתי נפרד מחייכם.
אנו מקבלים אתכם בזרועות פתוחות ושמחים לצרף אתכם אלינו כחברים ושותפים לדרך.

השכונה החדשה

שכונת ה - 16

במיקום יפייפה על המצוק, ליד שכונת וותיקי הקיבוץ, ועם נוף חרמון וכנרת בו זמנית, הולכת ומוקמת שכונה קטנה וייחודית של 16 יחידות על שטח של 750 מ"ר כל אחת.
הקבוצה הראשונה אשר תתגבש לרכישת השטחים לבנייה תוכל לבחור את מיקום המגרש המועדף ולבנות את ביתם עליו.